Wirtgen SP 250
75.000 €
Finišer za beton
2010
10.000 m/č
Rumunjska, Botoșani
Wirtgen SP 250
Opis
Statistika cijena
Top prodavači
Oglasi
2
Wirtgen SP 250
2 oglasa
Podijelite svoje iskustvo korištenja Wirtgen SP 250
Pridružite se ocjenjivanju. Vaša recenzija pomoći će u oblikovanju ocjene i bit će korisna drugim korisnicima.
Oglasi Wirtgen SP 250 po kategoriji
Statistika cijena
Prikaži
Smanjiti
Top prodavači
Svi prodavači WirtgenPoslednji oglasi o prodaji vozila Wirtgen SP 250
Wirtgen SP 250 opreme za izgradnju puteva
Wirtgen SP 250
75.000 €
Finišer za beton
2010
10.000 m/č
Rumunjska, Botoșani
Wirtgen SP 250
19.000 USD
Finišer za beton
1999
Kazahstan, Kustanayskaya oblast, Rudnyy
Svi Wirtgen SP 250 opreme za izgradnju puteva
2 oglasa →