Prodaje se HGRP 30F grajfer na aukciji

PDF
HGRP 30F
800 €
Kontaktirajte prodavatelja
Nazovite me
Novi HGRP 30F grajfer - Machineryline
Novi HGRP 30F grajfer | Slika 1 - Machineryline
Novi HGRP 30F grajfer | Slika 2 - Machineryline
Novi HGRP 30F grajfer | Slika 3 - Machineryline
Novi HGRP 30F grajfer | Slika 4 - Machineryline
Novi HGRP 30F grajfer | Slika 5 - Machineryline
Novi HGRP 30F grajfer | Slika 6 - Machineryline
Novi HGRP 30F grajfer | Slika 7 - Machineryline
Novi HGRP 30F grajfer | Slika 8 - Machineryline
Novi HGRP 30F grajfer | Slika 9 - Machineryline
Novi HGRP 30F grajfer | Slika 10 - Machineryline
Novi HGRP 30F grajfer | Slika 11 - Machineryline
Novi HGRP 30F grajfer | Slika 12 - Machineryline
Novi HGRP 30F grajfer | Slika 13 - Machineryline
Novi HGRP 30F grajfer | Slika 14 - Machineryline
Zainteresirani ste za oglas?
1/14
PDF
Početna cijena:
800 €
Cijena bez PDV-a
idi na aukciju
Obavijesti o promjenama cijena
Kontaktirajte prodavatelja
Tip: grajfer
Lokacija: Belgija Antwerp6502 km to "United States/Columbus"
Kataloški broj prodavatelja: 346130446
Aukcija 1
Datum izvršenja: 2026-06-25 15:00
Datum isteka: 2026-07-08 20:00
Datum objavljivanja: danas
Stanje
Stanje: novi

Dodatne informacije — Novi HGRP 30F grajfer

Engleski
Type: HGRP 30F
Serial number: GRP30F-003
Year of construction: 2025
Transport dimensions: 1000 x 650 x 450 mm
Machine own weight: 158 kg

Center axes: 200 mm
Bowl width: 350 mm Color: gray

Options:

For machines 2-5T
Width between ears quick change 150 mm

Machine description:
New, unused machine.


This auction is closing 08 juli

Click here to place your bid:
pokazati kontakte

= More information =

Auction
Auction:
- Closing date: 8 Jul 2026

General information
Layout: Sorting grab
Year of manufacture: 2025
Colour: Grey
Serial number: GRP30F-003

Weights
GVW: 158 kg

Condition
General condition: very good
Technical condition: very good
Visual appearance: very good
Važno
Ova ponuda је informativnog karaktera. Za više detalja, pitajte prodavatelja.
Savjeti za kupnju
Savjeti za sigurnost
Provjera prodavatelja

Ako odlučite kupiti opremu po niskoj cijeni, provjerite da li vi komunicirate sa stvarnim prodavateljem. Saznajte što više informacija o vlasniku opreme. Jedan od načina prijevare je da se predstave kao prava tvrtka. U slučaju sumnje, obavijestite nas o tome radi dodatne kontrole, putem obrasca za povratne informacije.

Provjera cijena

Prije nego što odlučite izvršiti kupnju, pažljivo pregledajte nekoliko prodajnih ponuda kako biste razumjeli prosječnu vrijednosti odabranog modela opreme. Ako je cijena ponude koju vam se sviđa mnogo niža od sličnih ponuda, razmislite o tome. Značajna razlika u cijeni može ukazivati ​​na skrivene nedostatke ili pokušaj prodavača da počini prijevaru.

Nemojte kupovati proizvode čija je cijena previše različita od prosječne cijene slične opreme.

Nemojte davati suglasnost na sumnjive zaloge i plaćanje robe unaprijed. U slučaju sumnje, nemojte se bojati pojasniti pojedinosti, zatražiti dodatne fotografije i dokumente za opremu, provjerite autentičnost dokumenata i postavljajte pitanja.

Sumnjivo plaćanje unaprijed

Najčešći tip prijevare. Nepošteni prodavatelji mogu zatražiti određeni iznos predujma kako bi "zarezervirali" vaše pravo na kupnju opreme. Dakle, prevaranti mogu prikupiti veliki iznos i nestati, i više se ne pojavljivati.

Varijante ovakve prijevare mogu uključivati:
  • Prijenos pretplate na karticu
  • Nemojte plaćati unaprijed bez izdavanja dokumenata koji potvrđuju postupak prijenosa novca, ako vam je tijekom komuniciranja prodavatelj postao sumljiv.
  • Prijenos na račun "povjerenika"
  • Takav zahtjev treba biti alarmantan, najvjerojatnije komunicirate s prevarantom.
  • Prijenos na račun tvrtke s sličnim imenom
  • Budite oprezni, prevaranti se mogu prikriti iza poznatih tvrtki, neznatno mijenjajući njihov naziv. Nemojte prenositi sredstva ako vam je naziv tvrtke sumnjiv.
  • Zamjena vlastitih podataka u fakturi stvarne tvrtke
  • Prije prijenosa, provjerite jesu li navedeni detaljie ispravni i odnose li se na navedenu tvrtku.
Pronašli ste prevaranta?
Javite nam
Savjeti za sigurnost
PDF
Slični oglasi
aukcija 1.000 € Bez PDV-a
Grajfer
Belgija, Antwerp
AuctionPort
Kontaktirajte prodavatelja
750 €
Grajfer
Belgija, ST.VITH
STELLMANN BAUMASCHINEN AG
Kontaktirajte prodavatelja
750 €
Grajfer
Belgija, ST.VITH
STELLMANN BAUMASCHINEN AG
Kontaktirajte prodavatelja
Prodajete tehniku?
Učinite to s nama!
750 €
Grajfer
Belgija, ST.VITH
STELLMANN BAUMASCHINEN AG
Kontaktirajte prodavatelja
750 €
Grajfer
Belgija, ST.VITH
STELLMANN BAUMASCHINEN AG
Kontaktirajte prodavatelja
750 € Bez PDV-a
Grajfer
Neto težina 200 kg
Belgija, Bree
Smeets & Zonen Spare Parts
Kontaktirajte prodavatelja
1.000 € Bez PDV-a
Grajfer
2000
Belgija, Lontzen
CMGC SPRL
Kontaktirajte prodavatelja
aukcija 1.000 € Bez PDV-a
Grajfer
2025
Belgija, Willebroek
1.000 € Bez PDV-a
Grajfer
Neto težina 300 kg
Belgija, Bree
Smeets & Zonen Spare Parts
Kontaktirajte prodavatelja
17.000 € Bez PDV-a
Grajfer
Neto težina 8.000 kg
Belgija, Stabroek
Aertssen Trading NV
Kontaktirajte prodavatelja
1.000 € Bez PDV-a
Grajfer
Neto težina 500 kg
Belgija, Bree
Smeets & Zonen Spare Parts
Kontaktirajte prodavatelja
650 € Bez PDV-a
Grajfer
2000
Belgija, Lontzen
CMGC SPRL
Kontaktirajte prodavatelja
Cijena na upit
Grajfer
2025
Volumen 0,45 m³
Belgija, Herentals
CEVOMAN
Kontaktirajte prodavatelja
4.990 € Bez PDV-a
Grajfer
Kapacitet podizanja 2.000 kg Neto težina 500 kg
Belgija, Handzame
BRAEM NV/SA
Kontaktirajte prodavatelja
1.200 €
Grajfer
Neto težina 423 kg
Belgija, ST.VITH
STELLMANN BAUMASCHINEN AG
Kontaktirajte prodavatelja
Cijena na upit
Grajfer
Belgija, Brasschaat
Bauwens Trading bvba
Kontaktirajte prodavatelja
6.500 € Bez PDV-a
Grajfer
2023
Neto težina 450 kg
Belgija, SOLRE ST GERY
ETS THIRY LOCATION
Kontaktirajte prodavatelja
Cijena na upit
Grajfer
Belgija, Beveren Melsele
Van Havere Bouwmachines BV
Kontaktirajte prodavatelja
1.250 € Bez PDV-a
Grajfer
2006
Belgija, Meer
GA den Otter bedrijfsauto’s BV
Kontaktirajte prodavatelja
1.750 €
Grajfer
2021
Neto težina 850 kg
Belgija, ST.VITH
STELLMANN BAUMASCHINEN AG
Kontaktirajte prodavatelja