Izdajem Baumann EGX60/16/75TR - TRIPLEX bočni viličar
Nemojte kupovati proizvode čija je cijena previše različita od prosječne cijene slične opreme.
- Prijenos pretplate na karticu
- Prijenos na račun "povjerenika"
- Takav zahtjev treba biti alarmantan, najvjerojatnije komunicirate s prevarantom.
- Prijenos na račun tvrtke s sličnim imenom
- Zamjena vlastitih podataka u fakturi stvarne tvrtke
- Prije prijenosa, provjerite jesu li navedeni detaljie ispravni i odnose li se na navedenu tvrtku.
Kontakti prodavatelja
Reifengröße: 2 x 355/65-15 / Luft
Lastschwerpunkt: 800
Interne Nr: 4528
Gabelträger: 1520 mm
Gabeln: 1600 x 200 x 60 mm
Batterie Baujahr: 2020
Anbaugeräte: Zinkenverstellgerät
Zinkenverstellgerät Öffnungsbereich: 460 / 1 460 mm
Sonderausstattung: Heizung
Plattform hohe: 1050 mm