Nagel Ernst Digi Rillnak stroj za perforiranje









Ako odlučite kupiti opremu po niskoj cijeni, provjerite da li vi komunicirate sa stvarnim prodavateljem. Saznajte što više informacija o vlasniku opreme. Jedan od načina prijevare je da se predstave kao prava tvrtka. U slučaju sumnje, obavijestite nas o tome radi dodatne kontrole, putem obrasca za povratne informacije.
Prije nego što odlučite izvršiti kupnju, pažljivo pregledajte nekoliko prodajnih ponuda kako biste razumjeli prosječnu vrijednosti odabranog modela opreme. Ako je cijena ponude koju vam se sviđa mnogo niža od sličnih ponuda, razmislite o tome. Značajna razlika u cijeni može ukazivati na skrivene nedostatke ili pokušaj prodavača da počini prijevaru.
Nemojte kupovati proizvode čija je cijena previše različita od prosječne cijene slične opreme.
Nemojte davati suglasnost na sumnjive zaloge i plaćanje robe unaprijed. U slučaju sumnje, nemojte se bojati pojasniti pojedinosti, zatražiti dodatne fotografije i dokumente za opremu, provjerite autentičnost dokumenata i postavljajte pitanja.
Najčešći tip prijevare. Nepošteni prodavatelji mogu zatražiti određeni iznos predujma kako bi "zarezervirali" vaše pravo na kupnju opreme. Dakle, prevaranti mogu prikupiti veliki iznos i nestati, i više se ne pojavljivati.
- Prijenos pretplate na karticu
- Nemojte plaćati unaprijed bez izdavanja dokumenata koji potvrđuju postupak prijenosa novca, ako vam je tijekom komuniciranja prodavatelj postao sumljiv.
- Prijenos na račun "povjerenika"
- Takav zahtjev treba biti alarmantan, najvjerojatnije komunicirate s prevarantom.
- Prijenos na račun tvrtke s sličnim imenom
- Budite oprezni, prevaranti se mogu prikriti iza poznatih tvrtki, neznatno mijenjajući njihov naziv. Nemojte prenositi sredstva ako vam je naziv tvrtke sumnjiv.
- Zamjena vlastitih podataka u fakturi stvarne tvrtke
- Prije prijenosa, provjerite jesu li navedeni detaljie ispravni i odnose li se na navedenu tvrtku.
Kontakti prodavatelja

Ernst NAGEL Digi-Rillnak
Programmable creasing intervals with manual unit
The Digi Crease Creaser creases the same formats as the familiar Auto Creaser
but is “fed” by hand
Like all creasing models
the Digi-Rillnak processes the material ‘with the proven technology creasing bar-against-creasing groove
The material is gently compressed during the creasing process
which prevents the ink from flaking off or the material from tearing during folding
The Digi-Rillnak is versatile
has a perforating tool as standard and can be operated easily and very quickly via a joystick together with a clear display
Technical data
recommended paper weight: 70 – 350 g/m²
Program memory: 9
Grooves per sheet: max. 9
Paper size: max. 630 x 330
min. 140 x 140 mm
Speed (sheet/hour): up to 4,000
Min. creasing distance 4 mm (from leading edge of sheet 25 mm
from trailing edge of sheet 20 mm)
Accessories perforating knife
optional: perforator 96/56/28/20 teeth
optional: stand
L x H x W (mm) 800 x 500 x 500
weight net/packed (kg): 55/80
Power supply: 240 V/ 50 Hz